Чи можна вивчити англійську за тиждень – правда і міфи

Практично всі користувачі мережі інтернет бачили рекламні оголошення, де обіцяють навчити англійської мови за тиждень. Можна відразу сказати, що навіть базові знання за такий термін отримати неможливо, не те, що дійти до вільного розмовного рівня. Тому, якщо вам необхідні певні мовні навички, варто звернутися до досвідченим викладачам. Так, це займе час, але ваш англійський буде на відповідному рівні.

Наша онлайн школа іноземних мов пропонує такі послуги на постійній основі. Звичайно, потрібні знання ви отримаєте не за тиждень, але після проходження курсів зможете вільно розмовляти англійською.

Чому не можна освоїти іноземну мову за тиждень

Згідно зі статистикою, для освоєння програми учневі буде потрібно не менше 200 годин занять. Вкласти все уроки в один тиждень, навіть в максимально спрощеному варіанті, нереально. Тому не варто вірити рекламі. Якщо ви хочете отримати хороші базові знання, або ж поліпшити рівень володіння, варто записатися на онлайн уроки англійської мови від HiSchool. Наші викладачі працюють за сучасними програмами, що забезпечує швидке засвоєння нових знань.

Коли краще почати вчити іноземну мову

Знання англійської мови ніколи не буде зайвим. Тому навчання потрібно починати в ранньому віці. Записатися на такі курси можна в HiSchool. Спеціальні дитячі програми, розроблені з урахуванням особливостей віку юних студентів, дозволяють легко освоїти початковий рівень. А продовження занять сприяє розвитку мовних навичок в повній мірі.

Це відмінна база для будь-якої дитини. На уроках в школі він буде показувати відмінні результати, а також, в ході навчання, розширювати свій потенціал. Запис на онлайн уроки англійської для дітей проводиться на постійній основі.

Особливості онлайн навчання в HiSchool

  1. Є варіанти групових та індивідуальних занять.
  2. Уроки проводяться за спеціально розробленими програмами в комфортне для студентів час.
  3. Учні розподіляються за групами в залежності від рівня вже наявних знань.
  4. Завжди можна звернутися до куратора за поясненнями, якщо якийсь момент незрозумілий.
  5. Якщо потрібна підготовка до іспиту з англійської мови , враховуються всі вимоги заходи.

Хочете вивчити англійську – звертайтеся в HiSchool. Зробимо все можливе для освоєння мови на потрібному рівні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ