Курси французької мови

Її називають мовою кохання. Та насправді французькою можна висловлюватися у багатьох сферах. Якщо плануєте відвідати мальовничі міста Франції, вам обов’язково знадобляться знання французької. Щоб отримати їх, треба лише записатися до нас на курси. Для тих, кого цікавить французька мова, Черкаси – місто, де важко знайти гарного вчителя. А ми пропонуємо вам найкращий колектив педагогів.
 

Тут ви оберете програму, за якою будете займатися, а навчати вас буде викладач з вищою освітою. Ви матимете змогу навчатися та паралельно застосовувати отримані знання під час отримання освіти, на роботі чи у повсякденному житті, спілкуючись з носіями мови.
 

Чому наші учні обирають HiSchool?
 

Вивчення французької мови спершу для багатьох здається складним. Та це доти, доки люде не починають відвідувати наші уроки. Ми надаємо незамінну інформацію відповідно до вашої цілі. Тут допоможуть обрати ефективну програму, яка відповідає цілі навчання:
 

 • Складання іспиту в українській школі.

 • Вступ до навчального закладу у Франції.

 • Ведення переговорів з іноземцями.

 • Вільне спілкування французькою.
   

В нашій школі цікаво кожному – це не залежить від того, скільки вам років. До HiSchool залюбки ходять діти, бо ми створюємо для них належну атмосферу та викладаємо матеріал таким чином, щоб дитина бажала дізнаватися більше.
 

Не залишають байдужими курси й дорослих, особливо тих, хто має серйозний підхід до ділових справ. Наші заняття – незамінні, якщо плануєте бізнесову поїздку до Франції або маєте потребу спілкуватися з партнерами через Інтернет. Після завершення курсу зможете не лише писати і читати, але й вільно розмовляти милозвучною французькою.
 

Основні переваги наших курсів французької мови
 

Якщо вас зацікавили курси французької мови, необхідно дізнатися про головні переваги нашої школи:
 

 1. Відповідальний та освічений викладацький колектив. Кожен з вчителів цінує свій час та час учнів, тому за один урок намагається надати максимум корисної інформації.

 2. Навчання в нас є ефективним, бо викладачі працюють над досягненням результату, бажаного учнем.

 3. Програма обирається індивідуально до віку та рівня підготовки, тому після завершення курсу буде гарний результат.

 4. Демократичні ціни. Саме вартість занять є одним з найголовніших критеріїв, за яким зазвичай обирають школу українці. І ми відповідаємо цьому критерію.

Будемо раді бачити вас на наших заняттях!

Hi School|Мовна школа

вул. Гагаріна, 73

Черкаси, Україна

 

T: 097 960 7637

Т: 073 053 9434

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРСИ

Приєднуйтесь:

 

 • Instagram Social Иконка
 • Facebook Classic

Пн - Нд

з 9:00 до 21:00.

Черкассы