Курси англійської мови

Англійська мова є універсальною. У якій країні світу ви б не опинилися, вас завжди зрозуміють, якщо звертатиметеся англійською. Але для того, аби не виникало труднощів, треба мати величезний лексичний запас та покращувати навички розмовної мови. У цьому допоможуть наші курси англійської
мови в Черкасах. Вони є обов’язковими для того, хто мріє:

  1. На відмінно скласти екзамен з англійської у школі, вищому навчальному закладі в Україні чи в іншій країні.

  2. Високо піднятися по кар’єрних сходах, займатися улюбленою справою не лише на Батьківщині, а й за кордоном, легко спілкуватися з іноземними партнерами.

  3. Відвідати Британію, подорожувати іншими країнами.

Наші кваліфіковані спеціалісти не лише відкоригують вашу вимову, а й докладуть максимум зусиль для того, щоб написаний текст сприймався миттєво. Так, і базова інформація і навіть англійська мова для бізнесу подаватиметься таким чином, щоб матеріал було засвоєно стовідсотково.

В нас найкращі викладачі, атмосфера, що є сприятливою для продуктивного навчання, а також прийнятні ціни на курси. Тож чекаємо на кожного, хто хоче знати англійську бездоганно!

Курси англійської мови – незамінна допомога кожному, хто прагне самовдосконалення.

HiSchool: англійська для кожного

В нашій мовній школі ви не лише здобудете необхідні знання, а й станете впевненими у собі для застосування отриманих знань на практиці. HiSchool – це місце, де себе комфортно почувають не лише дорослі, а й малеча. Не має значення, скільки вам років. Головне – бажання правильно писати та говорити англійською.

Маємо окрему програму для початківців. Розроблено програми курсів для тих, хто має рівень підготовки від А1 до В2. Тут кожен вступник зможе підготуватися до ЗНО. Також наші викладачі готують абітурієнтів до складання міжнародних іспитів:

  • KET.

  • IELTS.

  • FCE.

  • TOEFL

Для тих, хто вже має базові знання та планує вести бізнесові справи за кордоном, радимо пройти курс англійської мови для бізнесу. Після нього зможете почуватися впевнено у колі іноземних партнерів, самостійно складати ділові папери та почуватися комфортно у мовній середі будь-якої країни.

Як навчають англійської в HiSchool?

Ваше головне завдання – бути уважним та насолоджуватися дружньою обстановкою. Найскладніше ми беремо на себе – подання навіть найскладнішого матеріалу таким чином, щоб він сприймався легко.

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ