Курси польської мови

Бажаєте влаштуватися на роботу в Польщі чи здійснити туристичну поїздку? Тоді вам просто необхідно відвідувати курси польської мови. Вивчення цієї іноземної мови в останні роки набуло величезної популярності, адже:

 • Активно розвивається торгівля.

 • Відкриття власного бізнесу в Польщі – дуже перспективний варіант.

 • Є безліч можливостей для подорожей до різних міст.

 • Двері польських вишів відчинені для українських студентів.

 • Регулярно з’являються нові робочі місця з високою заробітною платою.

Курси польської мови для початківців – саме те, що потрібно, якщо ви ще не знайомі з лексикою та правилами. Проходження курсу дасть можливість почуватися комфортно в іншій мовній середі.

Особливості курсів польської мови в HiSchool

Вам доведеться показати свої знання польської мови для співбесіди на Карту поляка або досягнення іншої мети. Тож бажано почати навчання вже зраз. Завдяки нам ви спілкуватиметеся незнайомою до цього мовою вже з перших уроків. Усім зацікавленим пропонуємо:

 • Базові курси рівнів А1 – В2.

 • Підготовку до співбесіди на отримання Карти поляка.

 • Допомогу охочим вступити до польського навчального закладу.

Після курсу здавання іспиту, проходження співбесіди та спілкування з носіями польської буде для вас легким. Польська мова – курси, які необхідні для ведення бізнесу. Для цього маємо окремий курс, який допоможе отримати ширший лексичний запас.

Чому навчатися польській треба саме в HiSchool

Якщо зацікавили курси польської мови в Черкасах, обов’язково завітайте до нас у HiSchool. Ми пропонуємо найкращі у місті умови навчання, докладаємо максимум зусиль, аби кожен учень був упевненим у своїх знаннях:

 1. Ретельно підбираємо викладачів. Наш викладацький склад – це виключно професіонали своєї справи, які мають вищу освіту та диплом вчителя польської мови з відзнакою.

 2. Відправляємо вчителів на методичну практику до Польщі, де вони довершують знання, щоб надавати учням більше корисної та цікавої інформації.

 3. Маємо бібліотеку, в якій можна ознайомитися з актуальною польською літературою. Вона періодично доповнюється новими виданнями. Запрошуємо до нашої бібліотеки кожного, хто хоче швидше навчитися візуально сприймати польську мову. Тут зручно: можна гортати сторінки книжок, насолоджуючись затишком, тишею та улюбленим гарячим напоєм.

Вивчення польської мови проходить цікаво для людей будь-якого віку. Тут панує дружня атмосфера, і завжди раді кожному!

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ