Англійська
Мова

Знання англійської мови на сьогодні - це необхідність. Більш ніж півтора мільярди людей у світі володіють англійською мовою, а частина англомовних ресурсів у мережі Інтернет складає близько 80 %. Людина, яка не розуміє англійської мови в нашому столітті, опиняється в положенні відокремленої від всього світу мовним бар'єром.
 

Польська
Мова

Якщо вам потрібна пройти співбесіду на карту поляка, ви плануєте навчатись чи працювати в Польщі, ваші родичі проживають в Польщі чи просто вам до смаку подорожувати і хочеться вільно розмовляти польською, запрошуємо вас на курси польської мови!


 

Німецька
Мова

Німецькою спілкуються у 6 європейських країнах також ця мова є однією з офіційних мов Євросоюзу. Більше 16 мільйонів людей у різних куточках планети вивчають німецьку мову як іноземну , а 101 мільйон осіб вже спілкуються нею. 
Німецька мова - це мова економіки, науки та культури, це мова, котра посідає значне місце за поширеністю в Інтернеті та  у світовій продукції книжок. 


 

Французька
Мова

Французька — це офіційна мова Франції, франкомовного населення Бельгії, Швейцарії та Канади. Також французькою мовою користується населення багатьох держав Африки, Карибського басейну (Гаїті тощо), Французької Гвіани. Загалом французька є офіційною мовою у 29 країнах. Це також одна з шести офіційних мов ООН.

Hi School|Мовна школа

вул. Гагаріна, 73

Черкаси, Україна

 

T: 097 960 7637

Т: 073 053 9434

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРСИ

Приєднуйтесь:

 

  • Instagram Social Иконка
  • Facebook Classic

Пн - Нд

з 9:00 до 21:00.

Черкассы