Вивчення польської мови. Найпоширеніші причини вивчення польської мови

З кожним роком, вивчення польської мови, стає все більш популярним. З цієї причини і бажаючих вивчити польську, все більше і більше з кожним днем. Найчастіше це пов’язано з переїздом до Польщі.

Найпоширеніші причини вивчення польської мови:

Отримання Карти Поляка це один з найбільш легальних способів, переїхати до Польщі. Це той документ, який доводить Вашу причетність до польського народу. Після отримання Карти Поляка, Ви маєте право на безкоштовну освіту, медичну страховку, законне проживання та роботу у Польщі. Якщо у Вас є бажання отримати Карту Поляка, ми із задоволенням допоможемо Вам в цьому!

• Ще одна причина для переїзду до Польщі це освіта. Рівень освіти в Польщі досить високий, та за вартістю на порядок нижче ніж у інших країнах Європи. Якщо Ви мрієте вступити до ВНЗ у Польщі, ми допоможемо Вам підготуватися до вступу.

• Переїзд до Польщі для роботи на певний термін. Зараз багато українців виїжджають до Польщі на роботу за візами. Тут знання польської мови потрібно в залежності від Вашої посади. Допоможемо Вам вивчити польську мову, на тому рівні який Вам знадобитися.

• Участь у міжнародних програмах обміну, це відмінна можливість підвищити рівень освіти та кваліфікацію. Польські Вузи практикують кілька систем обміну студентами: короткострокова, тривала та літні школи. Такі обміни можуть тривати від місяця і до кількох років.

Пропонуємо уроки польської мови:

Онлайн уроки польської мови

Уроки польської мови в групах

Індивідуальні уроки польської мови

Запрошуємо Вас на навчання польської мови в нашій школі HiSchool.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ