Навчання в HiSchool

Онлайн школа іноземних мов HiSchool – це надійний помічник в навчанні польської, англійської, німецької. Тут працюють найкращі викладачі, які викладаються на всі 100. Навчання ґрунтується на всесвітньо визнаної комунікативною методикою, що забезпечує максимальний результат.

Які мови можна вивчити

HiSchool пропонує своїм учням навчитися одному з трьох можливих іноземних мов:

  • англійська;
  • німецький;
  • польський.

Онлайн уроки англійської мови користуються особливим попитом. Це пов’язано з тим, що саме в Америку найчастіше виїжджають українці для навчання, проживання, заробітків. Але це зовсім не означає, що німецький і польський незатребувані. Їх також часто вивчають, так як саме Німеччина і Польща розташовані в максимальній доступності до України.

Як проходить урок

Уроки німецької мови онлайн практично нічим не відрізняються від звичайних занять. Єдине, що робить онлайн навчання особливою, це те, що для цього необхідно мати хороше інтернет-з’єднання.

Щоб потрапити на онлайн уроки польської , необхідно заздалегідь зареєструватися. Для цього потрібно заповнити відповідну форму на сайті школи або в телефонному режимі. Спеціаліст установи відповість на всі ваші запитання, складе графік навчання, проведе розрахунки вартості послуг.

Після запису, ви зможете приєднатися до уроку. Учитель представитися, почне заняття. У процесі роботи він використовується матеріали, які будуть доступні для скачування. Після закінчення заняття викладач обов’язково перевіряє, наскільки якісно кожен учень зрозумів вивчену тему.

Уроки польської мови онлайн не закінчуються після закінчення заняття. Ви зможете зв’язатися з викладачем, учнями при необхідності.

форми навчання

Онлайн уроки німецької можуть проходити в двох формах: індивідуальна і групова.

Індивідуальна форма передбачає навчання в вигляді викладач-учень. Перед початком курсу, ви проходите обов’язкове тестування на перевірку рівня знань англійської, німецької або польської. На основі отриманих результатів, ваших завдань фахівці HiSchool підбирають оптимального викладача для проведення онлайн уроків німецької або англійської мови.

Зверніть увагу: програма складається індивідуально. Вона не може бути застосована до інших учнів.

Груповий онлайн урок англійської передбачає наявність інших учнів на занятті. Якщо ви через певні причини не змогли відвідати заняття, можна зайти знову з іншою групою. Або ж отримати консультацію викладача онлайн.

Групові онлайн уроки англійської для дітей відрізняються від індивідуальних занять розмовної практикою. Одна справа, коли спілкуються двоє людей, і зовсім інше, коли в обговоренні беруть участь треті особи.

Як швидко можна підготуватися до іспиту з іноземних мов

Підготовка до іспиту з англійської мови передбачає відвідування певної кількості занять. Все залежить від рівня вашої підготовленості, здібностей.

Щоб швидко опанувати розмовною мовою, необхідно займатися в групі 2-3 рази в тиждень. Для прискорення процесу засвоєння рекомендовано перейти на англійську чи німецьку в своєму повсякденному житті.

послуги HiSchol

Фахівці HiSchol пропонують вам свою допомогу в отриманні карти поляка , підготовці до іспитів з іноземної мови, вивченні англійської, німецької, польської на будь-якому рівні складності. У процесі навчання вони використовують перевірені методики, які довели свою ефективність на практиці.

Якщо вам потрібна якісна підготовка до іспиту з німецької мови , залишайте заявку на сайті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ