ЗНО з іноземних мов. Онлайн підготовка до ЗНО

В період підготовки до ЗНО на наших онлайн-курсах Ви отримаєте багато корисної інформації!

Викладачі школи HiSchool разом з Вами вирішать та проаналізують всі завдання реального і пробного ЗНО. Ви навчитеся знаходити швидкі рішення і не допустите типових помилок.

Тест ЗНО з англійської та німецької мови складається із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення правильного / неправильного твердження, завдань на встановлення відповідності, завдань на заповнення пропусків у тексті та завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Будемо чесні, вивчення англійської та німецької мови в школах далеко не ідеальне. Рівень викладання в школі недостатній, тому що не враховуються індивідуальні особливості та потреби учня. У школі HiSchool розроблені методики з урахуванням індивідуального рівня кожного. Викладач підбере для Вас персональну програму підготовки до ЗНО, відштовхуючись від Ваших знань. Наші викладачі швидко та ефективно підготують Вас до ЗНО, щоб Ви отримали високий бал. Тільки за минулий рік школа HiSchool випустила понад 200 студентів.

Навіть якщо в певний момент Вам здалося, що опанувати мову Вам не під силу — не здавайтеся! Головне у вивченні мови — бажання й прагнення. Регулярні заняття допоможуть Вам досить швидко побачити перші результати. Це дуже сильно мотивує! Вірте у свої сили, а ми допоможемо Вам у подоланні всіх труднощів на шляху вивчення!

Пройшовши курс підготовки до ЗНО Ви зможете:

  1. Розібратися в особливостях складання іспитів
  2. Скласти іспит на відмінно
  3. Поліпшити розмовні навички, письмо та аудіювання

Чому потрібно вибрати школу HiSchool?

  • Молодий, кваліфікований колектив
  • Цікаві заняття
  • Індивідуальна програма
  • Максимум уваги й рекомендацій від педагога
  • Ви завжди можете перенести заняття без втрати грошей
  • Можливість оплати за кожен урок окремо

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ