Онлайн уроки польської та допомога в отриманні карти поляка

Щоб влаштуватися на роботу в Польщі необов’язкове знання іноземної мови. Але це стосується тільки сезонних заходів, де потрібно звичайну фізичну працю. Щоб претендувати на більш оплачувану вакансію, потрібно знання польської хоча б на базовому рівні. Усунути такі прогалини в знаннях допоможуть викладачі мовної школи HiSchool. Навчання проводиться в форматі онлайн уроків. Це дуже зручно тому, що вам не потрібно витрачати час на поїздки. Можна вчитися як перебуваючи вдома відпочинку, так і поєднувати процес з роботою. Онлайн уроки польського проводяться індивідуально і в групі.

Що потрібно для отримання карти поляка

Знання мови – обов’язкова вимога для отримання карти поляка. Цей захід передбачає співбесіду з консулом, яке буде проходити на польському. Вимоги до процедури досить прості, потрібно розуміти питання, які вам задають, і давати на них чіткий і точний відповідь. На акцент або невеликі помилки консул звертати увагу не стане, але при поганому знанні мови в отриманні карти буде відмовлено, відповідно, на високооплачувану роботу можна вже не розраховувати.

У HiSchool можна здійснити підготовку по іспиту з польської мови в короткі терміни. Навчання проводиться за спеціально розробленими програмами.

Переваги онлайн навчання

  1. Уроки проходять в зручний час.
  2. Викладають досвідчені вчителі, які є носіями мови.
  3. Студенти розподіляються за групами за рівнем знань.
  4. Використовуються сучасні програми.
  5. Практикується живе спілкування.
  6. Основна увага приділяється практичній складовій.

Допомога в отриманні карти поляка буде не зайвою, якщо ви хочете пройти співбесіду з першого разу. Після здійснення цієї процедури в плані роботи відкриються зовсім нові можливості.

Особливості навчання в HiSchool

У HiSchool практикується тільки індивідуальний підхід. Студенти розподіляються на невеликі групи, і тому викладач може приділити кожному достатню кількість уваги. Якщо виникають питання, завжди можна звернутися до куратора, і отримати на них повні і розгорнуті відповіді.

При індивідуальному навчанні програма підбирається відповідно до поставлених завдань. Направлена ​​вона для отримання максимальних результатів в обумовлені терміни.

Записатися на онлайн уроки англійської , польського чи німецького мови можна за допомогою спеціальної форми на сайті або по телефону. Попереднє тестування проводиться безкоштовно.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ