Польська мова для новачків

Польська мова для новачків

Вивчення польської мови – важливий етап для тих хто планує переїхати до Польщі проживати, працювати або вчитися. З першого погляду здається, ніби польська мовау дуже проста через схожість з російсько-білорусько-українськими мовами. Насправді, вона має особливе написання і вимову, та іноді викликає труднощі у новачків.

На уроках польської в школі HiSchool ми розповімо Вам про головні помилки у вимові. Навчимо правильній вимові окремих звуків і звукосполучень, розповімо про правила постановки наголосу і групах слів зі зміщенням наголосу.

Вивчення будь-якої іноземної мови починається з алфавіту. Польський алфавіт складається з 32 латинських букв, 9 з яких відрізняються від звичних англійських. Специфікою польської мови є наявність диграфів – поєднань літер, що позначають один звук. Уроки польської мови в HiSchool, познайомлять вас з польським алфавітом, і Ви швидко освоїте вимову і правила читання.

HiSchool запрошує вас на навчання польської мови. Ми викладаємо польську мову в Черкасах для дітей і дорослих. Уроки проходять в затишних класах або онлайн. У невеликих групах та індивідуально. Чекаємо вас на уроках в нашій школі іноземних мов HiSchool.

Уроки польської мови
Уроки польської мови Черкаси
Уроки польської для дітей Черкаси
Онлайн уроки польської мови
Онлайн уроки польської мови для дітей
Допомога в отриманні Карти Поляка Черкаси

Чому HiSchool?

  • Кваліфіковані викладачі
  • Не високі ціни на навчання
  • Індивідуально розроблена програма навчання
  • 100% увага викладача

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ