Школа іноземних мов HiSchool

Школа іноземних мов HiSchool допоможе Вам:

  • Грамотно говорити на обраній Вами мовою. Кожен урок у Вас буде максимум розмовної практики. Чим більше Ви будете говорити та чути іноземну мову, тим швидше Ви зможете впевнено почувати себе в іншій країні.
  • Отримати знання на високому рівні. Всі наші викладачі, кваліфіковані та мають міжнародні сертифікати, які підтверджують їх знання. Так само вони мають не малий досвід у викладанні. Кожен з них, енергійний і дуже любить свою роботу, завдяки чому із задоволенням передасть Вам свої знання та пройде шлях навчання разом із Вами.
  • Отримати Карту Поляка. Ми надаємо допомогу в отриманні Карти Поляка. Відповімо на всі Ваші запитання, та якісно підготуємо Вас до співбесіди.
  • Підготуватися до вступу за кордоном. Ми допоможемо поступити до обраного Вами ВНЗ Європи. Підтягнемо Ваш рівень знання граматики й будемо посилено практикуватися над промовою.

Для чого потрібна школа іноземних мов?

Школа іноземних мов HiSchool створена для того щоб дати Вам нові знання та покращити вже наявні. У нашій школі Ви не тільки вивчите бажану мову, а й насолодитеся проведеним часом разом з нами та обов’язково познайомитеся з цікавими людьми.

Ми пропонуємо:

Уроки польської мови — онлайн уроки з польської мови

Уроки англійської мови — онлайн уроки з англійської мови

Уроки німецької мови — онлайн уроки з німецької мови

Допомога в отриманні Карти Поляка

Підготовка до вступу в ВНЗ

Чекаємо Вас із нетерпінням!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ