Школа з вивчення іноземних мов HiSchool

Школа Hischool – одна з найкращих шкіл з вивчення іноземних мов. Ми горді, що наші випускники втілили свої мрії в реальність завдяки тому, що ми об’єднали свої сили й в результаті отримали успіх. Навчання проходить за індивідуально підібраною для кожного методикою вивчення іноземних мов. Дружній колектив викладачів-професіоналів, із великим задоволенням допоможуть Вам у вивченні бажаної мови.

Ми пропонуємо:

Уроки англійської мови

Уроки польської мови

Уроки німецької мови

Перед тим, як почати вивчення, рекомендуємо визначити Ваш рівень знань. У цьому допоможуть спеціально розроблені тести, за результатами яких, Вам підберуть індивідуально форму навчання. Вивчення проходить у приємній атмосфері, яка допомагає розслабитися і насолодитися вивченням.

У школі Hischool Ви можете обрати:

Індивідуальні заняття

Групові заняття

Парні заняття

Дистанційне онлайн-навчання

Який вид занять підходить саме Вам?

Індивідуальні заняття підходять тим у кого не стабільний графік роботи. Індивідуальний графік уроків створюється по бажанню студента, в зручний для нього час.

Групові заняття формуються за віком студентів та їх рівню знань. Відмінна можливість познайомитися із цікавими людьми та практикуватись у розмові разом із ними.

Парні заняття відмінно підійдуть для сімейних пар або для друзів. Разом вивчати цікавіше.

Дистанційне онлайн-навчання допомагає зекономити час та не прив’язує Вас до місця. Ви можете знаходитись вдома, на роботі, або на відпочинку, головне, щоб у Вас був доступ до інтернету.

Наш результат — це сотні людей, які вільно говорять на іноземних мовах!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ