Рівні англійської мови

У школі іноземних мов HiSchool, Ви можете почати навчання англійської мови з будь-якого рівня. У міжнародній шкалі існує сім рівнів знання англійської мови. За європейською шкалою ці рівні знань англійської мають таке позначення: A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Рівні англійської мови

Beginner

Beginnerбазовий рівень англійської мови. На цьому рівні навчання починається з нуля, вивчення алфавіту і стандартних фраз. Після проходження цього рівня, Ваш словниковий запас складатиме від 600 до 800 слів. Ви зможете розповісти про себе в декількох реченнях, представитися і пояснити що Вам треба в стандартних ситуаціях за кордоном (в готелі, аеропорту, магазині і тд.). Ви зможете писати пропозиції з використанням базових знайомих фраз.

Elementary

Незважаючи на те що це один із перших рівнів англійської мови, на цьому етапі вивчається досить великий матеріал. Учень, який опанував рівень Elementary, зможе задовольнити всі свої комунікабельні потреби. На цей рівень приходять вже з невеликою кількістю знань англійської мови. Навіть якщо Вам здається, що навчалися Ви давно і нічого не пам’ятаєте, це не так. Так як Ви вже трошки знайомі із англійською мовою, знаєте букви і вимову.

Pre-Intermediate

Перехідний етап від початкового рівня до середнього. На цьому етапі Ви закріпете всі знання які отримали раніше. У Вас з’явиться впевненість у розмові, сформується чітка вимова. Ви зможете підтримувати простий діалог і задавати питання.

Intermediate

Цей рівень називають золотою серединою. На рівні Intermediate Ви вже можете добре розуміти англійську мову і цілком легко говорити зі співрозмовником. Ви відчуєте невимушеність у своїй розмові та зможете використовувати всі вивчені часи і ідіоми.

Upper-Intermediate

На цьому рівні володіння мовою вважається вище середнього. Діалог займає більшу частину всього навчання на цьому етапі. Ви придбаєте навички грамотного побудови речень, написання есе та ведення ділової переписки. Ваш словниковий запас становитеме 2800-4000 слів.

Advanced

На рівні Advanced, Ви можете читати літературу будь-якого рівня. Ви підтримуєте бесіду на будь-яку, навіть не відому Вам тему. Ваш словниковий запас становить від 5000 слів. Ви відмінно сприймаєте на слух ТВ шоу, фільми, в не залежності від темпу мови і акценту.

Proficiency

На рівні Proficiency, Ви володієте англійською на рівні носія мови. Ви можете читати неадаптовану класичну та сучасну англомовну літературу без словника. Ви зможете писати наукові статті на необхідну тематику. Ви розумієте 99-100% розмови носіїв британської та американської мови. Ваш словниковий запас становить від 6500 англомовних слів і вище.

Про те, які існують рівні англійської, Ви вже знаєте, тому приступаючи до вивчення, кожен для себе може визначити рівень який він хоче осягнути. Перед початком навчання англійської мови учень може самостійно визначити власний рівень знань англійської за допомогою тестування. Буває коли важко це зробити самостійно, в цьому випадку Ви можете звернутися до викладача англійської мови в школі HiSchool і він із задоволенням допоможе визначити Ваш рівень знань і підкаже з чого потрібно почати вивчення англійської мови.

    • Навчання англійської мови в школі HiSchool – ефективне і цікаве.

    • Індивідуальна програма навчання англійської для кожного.

    • Кваліфіковані педагоги.

    • Мінімум теорії і максимум практики.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ