Вивчення іноземних мов з «нуля»

У сучасному світі знання мов є нагальною потребою. Без них немає можливості продовжити навчання в іноземному ВНЗ або відправитися на стажування або влаштуватися на роботу в країні, де набагато кращі перспективи. Та й у вітчизняних компаніях роботодавці віддають перевагу претендентам, які знають мови хоча б на базовому рівні. Якщо ви зацікавлені в отриманні нових навичок або ж вдосконаленні вже наявних, Онлайн школа іноземних мов HiSchool – це те, що вам потрібно. Освоїти мову можна як з «нуля», так і доповнити і освіжити раніше отримані знання, що особливо корисно при тривалій відсутності мовної практики.

Особливості навчання

1. Всі уроки проходять в віддаленому режимі. Тобто навчатися можуть люди з різних міст. Це дуже зручно, так як у багатьох населених пунктах мовні школи та репетитори з хорошим рівнем знань відсутні.
2. Викладання ведеться на різних рівнях. Можна записатися на курси по вдосконаленню мовної практики, так і вирішити таке питання як підготовка до іспиту з англійської мови в групі відповідної спрямованості.
3. Навчання здійснюється за сучасними методиками, що сприяє швидкому й ефективному запам’ятовуванню. Достатній час приділяється практиці. Учні починають розмовляти іноземною мовою вже в перший місяць навчання.
4. Онлайн уроки ведуть сертифіковані викладачі. Вони уважно ставляться до потреб кожного студента і коректують програму в індивідуальному режимі.
5. Перед надходженням в HiSchool проводиться безкоштовне тестування. Воно необхідне для визначення рівня володіння мовою і формування груп, відповідно до наявних знань.
6. Онлайн уроки англійської мови проводяться в зручному режимі, що дозволяє ефективно використовувати час.

Основні переваги

Групи невеликі, максимум – 6 чоловік. Такий підхід робить навчання максимально результативним. Учитель може приділити увагу всім студентам. Також відсутня зациклення на речах явно непотрібних, які не знадобляться в житті. Ніякого зазубрювання. Тільки живе спілкування, в ході якого учні поступово освоюють мову і вчаться вільно нею розмовляти, читати і грамотно писати.
Якщо вам потрібні онлайн уроки англійської в індивідуальному чи груповому режимі – ласкаво просимо в HiSchool. Записатися на курси можна в будь-який час.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ