Вивчення німецької мови в школі HiSchool

Вивчення німецької мови в школі HiSchool
Німецька мова різних рівнів складності офлайн і онлайн. Дистанційні уроки німецької мови, підготовка до іспиту з німецької мови
Школа іноземних мов HiSchool пропонує вам відкрити для себе світ німецької мови. Сучасний світ стрімко змінюється, вимоги щодня зростають, і уроки німецької мови неодмінно стануть для вас можливістю змінити життя на краще.
У наш час знанням англійської мови вже нікого не здивувати. Знання другої іноземної мови не тільки розширить кругозір і підвищить загальну ерудицію, а й зробить привабливим резюме. Спеціаліст, який володіє двома іноземними мовами, може претендувати на набагато більш цікаві пропозиції від роботодавців.
Німецька мова дасть можливість навчатися і стажуватися в німецькомовних країнах. Навчання в державних вузах Німеччини є безкоштовним для будь-якого абітурієнта.
Уроки німецької мови в HiSchool
За статистикою, більше 16 з половиною мільйонів людей в різних куточках планети вивчають німецьку мову як іноземну, адже це мова, яка займає друге місце в Інтернеті. Навчаючись в нашій школі іноземних мов, ви отримаєте фундаментальну базу, знання фонетики та граматики. А також перестанете боятися говорити німецькою мовою і почнете розуміти швидку мову носіїв.
Інтенсивна підготовка до іспиту з німецької мови включає такі блоки:
  • розуміння і аналіз аудиотекста;
  • робота з друкованим текстом;
  • складання тексту за поданими крітеріям;
  • усне мовлення.
Онлайн курси німецької мови допоможуть розібратися в специфіці, розкласти знання по поличках, потренуватися в проходженні тестів та написання есе.
Завжди пам’ятайте про те, якого результату хочете досягти, дійте – і все вийде!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ