Вивчення польської мови в школі HiSchool

Вивчення польської мови в школі HiSchool

Уроки польської мови офлайн і онлайн. Дистанційне навчання, підготовка до іспиту з польської мови. Допомога в отриманні карти поляка

Мовна школа HiSchool пропонує уроки польської мови в різних форматах. Якщо вам потрібна допомога в отриманні карти поляка або підготовка до іспитів – наша команда до ваших послуг.
У всьому світі цінуються люди, які постійно розвиваються, адже світ не стоїть на місці. Всі ми зараз знаходимося в перехідному періоді, умови життя і вимоги змінюються щодня. На ринку праці з’являється все більше пропозицій, пов’язаних зі знанням польської. Тому й не дивно, що польська мова набула такої популярності в останні роки.
Уроки польської мови в HiSchool
Онлайн уроки польської мови і очне навчання в HiSchool відкривають нові можливості:
Освіта в європейських університетах і диплом міжнародного зразка, які котируються в усьому світі. Вивчення польської мови відкриє для вашої дитини двері кращих вузів. Лояльні умови – не потрібні сертифікати ЗНО, вступні іспити відсутні. Головне – підтвердити знання мови на необхідному рівні. Для цього в HiSchool є підготовка до іспиту з польської мови.
Швидко і на високому рівні ви отримаєте знання – адже польська мова нескладний у вивченні. А наші досвідчені викладачі зроблять цей процес комфортним і легким.
Отримання карти поляка. Карта Поляка. Ряд переваг стає доступним після отримання цієї карти. Серед них: безкоштовну освіту, соцпакет, знижки на медикаменти та проїзд в громадському транспорті, не потрібно дозвіл для влаштування на роботу, відсутність проблем з отриманням візи.
Якщо вам потрібен польську мову, приходьте до школи іноземних мов HiSchool – ми навчимо!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ