Вивчення англійської мови. Як швидко вивчити англійську мову? 6 працюючих порад

Думаю Ви погодитеся, що виділити час на себе, найчастіше це та ще проблема. Втомилися на роботі або на навчанні, а ще із друзями потрібно зустрітися та домашніх справ накопичилося чимало. Давно хочете вивчати англійську мову, але часу поки що на неї не можете знайти? Ми підготували для Вас 6 дійсно працюючих порад, які допоможуть Вам оточити себе англійською мовою, не витративши на це не часу не сили.

В чому секрет?

Головне у вивченні англійської мови — це регулярна практика. Для ефективного навчання з англійської мови потрібно буквально оточити себе мовою!

  • Часто Ви чули, що вивчити англійську мову легше дітям? Це не так! Дорослим навчання з англійської мови дається найчастіше на багато простіше.
  • Немає часу на уроки англійської? По-перше, у вивченні англійської мови важлива не тривалість занять, а то на скільки часто це відбувається. А по-друге, найчастіше це просто відмовка, через те, що виділити пів години в день на англійську, не так вже й складно якщо є бажання.

Практикуйте англійську мову, навіть не помічаючи цього

  • Змініть мову у своєму телефоні на англійську. Завдяки цьому Ви дізнаєтеся деякі слова англійською мовою, і легко звикнете до них.
  • Слухайте пісні англійською мовою і підспівуйте разом з улюбленим гуртом. Для ефективності, переведіть пісню в перекладачі та разом з цим запам’ятовуйте слова.
  • Якщо ваш рівень англійської мови ще низький, почніть читати книги для маленьких дітей. Вони короткі й написані простою мовою. Це буде дуже гарний початок для навчання. Надалі вибирайте книги складніше.
  • Слухайте англійську мову. Це можуть бути новини, Ток-шоу, фільми або радіо. Немає часу? Увімкніть на задньому фоні, в той час поки займаєтеся своїми робочими або домашніми справами.

Ну а якщо Ви хочете швидко і якісно зайнятися англійською мовою, і прагнете вивчити англійську мову за 5 місяців? Запрошуємо Вас на уроки англійської мови в нашу школу HiSchol.

Пропонуємо для Вас:

Уроки англійської мови

Уроки англійської мови в групі

Онлайн уроки англійської мови

Наші викладачі допоможуть Вам досягти бажаної мети в короткі терміни. Протягом навчання англійською мовою в нашій школі HiSchool, Ви не тільки здійсните свою мрію. Уроки проходять в невимушеній атмосфері, де Ви зможете познайомитися з цікавими людьми та з ними ж і практикуватися протягом навчання.

Перед початком навчання, викладач запропонує Вам пройти безкоштовний онлайн тест, для того щоб визначити Ваш рівень англійської мови. Після проходження цього тесту, викладач підбере для Вас індивідуальну програму з навчання англійською мовою.

Чому обирають школу іноземних мов HiSchool?

• Наша команда — це велика дружна сім’я, яка завжди підтримає і допоможе на шляху навчання.

• У нас прийнятні ціни на заняття.

• Дуже часто проходять акції на заняття англійською, якими Ви можете скористатися.

• Ми пропонуємо високий рівень навчання англійської мови.

• Індивідуальний підхід до кожного студента.

• Наші викладачі дипломовані фахівці.

Чекаємо Вас на уроках англійської мови в школі HiSchool.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ