Як вступити до іноземного ВНЗ для продовження освіти

Диплом іноземного ВНЗ відкриває перед колишнім студентом максимально широкі можливості. Але, щоб вступити, необхідні знання мови, на якому ведеться викладання. Тому багато батьків піклуються про отримання різнобічної освіти з самого дитинства. В даному випадку іноземні мови в пріоритеті. І здійснювати їх вивчення краще в HiSchool – онлайн школі іноземних мов.
Викладання здійснюється за спеціальними програмами, орієнтованим на певну вікову категорію. Більшість уроків проводиться в ігровій формі, діти не нудьгують в процесі, охоче беруть участь в заходах, швидко запам’ятовують нову інформацію. Онлайн уроки англійської мови для дітей дають відмінні результати вже після одного місяця курсів при 2-3 заняттях в тиждень.

Користь і необхідність вивчення іноземних мов

Приблизно 15-20% студентів їдуть доучуватися за кордоном після закінчення вітчизняних навчальних закладів. Найчастіше, для отримання освіти, вибирають Польщу, США, Великобританію чи Німеччину.
Переваги варіантів:
1. У Польщі найдоступніше і найдорожче освіту. Онлайн уроки польського дозволяють в повній мірі освоїти мову. Культура і соціальні цінності країни схожі з вітчизняними. Дипломи котируються у всіх країнах світу.
2. Дипломи ВНЗ США розглядаються як одні з найбільш перспективних при подальшому працевлаштуванні.
3. Навчання в Англії і Німеччині вважається пріоритетним для роботодавців у всьому світі, тому як асоціюється з максимально якісною освітою.
Основною вимогою для вступу на навчання є знання мови. У вирішенні даного питання вам допоможуть викладачі HiSchool. Уроки польської мови онлайн, а також вивчення інших мовних груп допоможуть набрати потрібні бали під час вступу.

Що пропонує мовна школа HiSchool

1. Навчання за індивідуальною системою.
2. Корекція програм в залежності від можливостей студентів.
3. Використання сучасних методик викладання, які вважаються максимально ефективними.
4. Викладання різних рівнів мовних практик.
5. Живе спілкування.
Щоб отримати добре знання мови, варто записатися на курси в HiSchool. Кваліфіковані викладачі допоможуть вирішити такі питання як підготовка до іспиту з польської мови, вдосконалення розмовної лексики, усунення помилок у правописі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 заняття
=

500 грн

300 грн

АКЦІЯ